У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам'ятати його. Для дітей це величезний стрес.

Ейдетика - від грецького слова «ейдос» - образ, це комплекс методик для розвитку пам'яті та образного мислення, які допомагають розвивати творчі здібності, креативність, тренують пам'ять, увагу і кмітливість дітей. Це нестандартний підхід до вирішення завдань.
Ейдетика це:
  • Розвиток слухової і зорової уваги;
  • Навички успішного запам'ятовування і вміння працювати з інформацією;
  • Активізація роботи правої півкулі мозку, розвиток інтуїції;
  • Вміння розуміти свої емоції, керувати ними, а також розуміння емоцій іншої людини;
  • Розвиток креативного нестандартного мислення.
Чи не напружуючись, в ігровій формі, дитина швидко запам'ятає послідовності слів в необмежених обсягах, вірші, обличчя та імена, дати і числа і т.д. Засвоївши систему ейдетики, у дітей більше не виникне проблем з запам'ятовуванням віршів, чисел, текстів, нової лексики. Особливо це важливо для дошкільнят в ході підготовки до нового етапу життя.

Метод ейдетики має одну дуже важливу перевагу – інформація запам'ятовується без будь-яких зусиль. Це схоже не на шкільний урок, а на веселу гру. Дитині не потрібно намагатися, напружувати свій мозок, це тільки шкодить.

Наприклад:

Дитина розучує цифри, які складно запам'ятати з першого разу. Але якщо ми підключимо зорові образи, буде легше: два - гусак, вісім - окуляри, дев'ять - повітряна кулька і так далі. Те ж саме метод ейдетики дозволяє зробити з буквами.

Ейдетика для дітей, може стати відмінною основою і прекрасною підготовкою до школи і дорослому житті, подумайте про це.
Заняття проходять в групі 1 раз на тиждень. Тривалість 90 хвилин.

Вартість 1000 грн на місяць.
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше пробне заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda