Підготовка до школи
Для дітей від 5 до 6 років
Рано чи пізно в кожної дитини та її батьків виникає питання підготовки до школи. Це досить важливий етап у житті, тому що від нього залежить подальший розвиток та успіх малюка в освоєнні знань.

Звісно сучасна навчальна програма початкової школи досить насичена і тому малюки повинні йти до неї бажано вміючи читати, висловлювати свою думку, мати невелике уявлення про навколишній світ тощо. Але не слід забувати й про психологічну підготовку: дитина повинна вміти поводити себе у колективі, вміти знаходити спільну думку, грати у колективні ігри, бути відкритою до спілкування.

Ми навчимо не тільки читати, писати і рахувати, але головному: мислити, запам'ятовувати і вірити в себе. Навчимо дітей дружити з навчанням, показати, як це цікаво і захоплююче, щоб школа стала для них другою домівкою.

У нашому клубі заняття з підготовки до школи триває як 60 хвилин (30 хвилин розвиток мовлення+грамота +30 хвилин математика, логіка, мислення, увага), так і 90 хвилин з 30-ти хвилинним блоком англійської мови або ейдетики.Наші програми включають в себе найкращі методики раннього розвитку, цікаві розробки провідних педагогів, авторські посібники педагогів нашого клубу.
Заняття з підготовки до школи проводяться українською мовою 2 рази на тиждень.

В групі 7 дітей.

Вартість 60 хв.- 1200 грн на місяць, 90 хв.-1500 грн на місяць.

Чекаємо нових айдаяшек у нас на заняттях.
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше пробне заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda