Англійська мова для дітей
Часто можна почути, що англійська «не в радість, а в тягар» новоспеченому школяреві, а тим більше старшокласнику.Дивно - чому? Адже вчити англійську - так весело і пізнавально! Дуже корисно та цікаво!Хочете переконатися - приводьте своє чадо до нас, в дитячий клуб «Ай да Я!», де ми ніколи не сумуємо, а вчимося, граючи, використовуючи різні інтерактивні методики і посібники, що відмінно себе зарекомендували. Ваш малюк полюбить англійську мову з раннього дитинства, радіючи своїм новим досягненням, щоразу відкриваючи для себе дивовижний світ. Потім в школі буде впевнено і комфортно почувати себе на уроках іноземної мови і показувати відмінні результати.

Наші заняття проводяться за програмами «Super safari» для малюків 3-4 роки, де навчання відбувається через рух, пісні, спілкування, розвиваючи когнитивні, сенсорно-рухові здібності та соціальні навички у діточок. Через гру діти весело та цікаво засвоюють нову лексику.

Заняття для дітей 5-6 років (підготовка до школи) складається з мікса декількох базових програм за підручниками «Super Minds», «Islands» та «Oxford Phonics World», які допомагають дошкільнятам не тільки збільшити свою лексику, а й навчитися читати, писати англійською мовою, спілкуватися, готують малюків до школи.

Школярі с 1-6 клас навчаються за «Power Up»- це заняття, які спрямовані не тільки на вдосконалення лексики, а й на колективну роботу, розвиток соціальних навичок, когнитивних здібностей. Діти виконують різні практичні завдання, проходять тести, багато спілкуються. Педагог допомагає виковувати домащнє завдання, якщо є проблеми з предмета у школі.

Як бачите, наші заняття дуже насичені та продуктивні!

Чекаємо вас!
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda