Англійська мова для дітей
Часто можна почути, що англійська «не в радість, а в тягар» новоспеченому школяреві, а тим більше старшокласнику.Дивно - чому? Адже вчити англійську - так весело і пізнавально! Дуже корисно та цікаво!Хочете переконатися - приводьте своє чадо до нас, в дитячий клуб «Ай да Я!», де ми ніколи не сумуємо, а вчимося, граючи, використовуючи різні інтерактивні методики і посібники, що відмінно себе зарекомендували. Ваш малюк полюбить англійську мову з раннього дитинства, радіючи своїм новим досягненням, щоразу відкриваючи для себе дивовижний світ. Потім в школі буде впевнено і комфортно почувати себе на уроках іноземної мови і показувати відмінні результати.

Наші заняття проводяться за програмами «Super safari» для малюків 3-4 роки, де навчання відбувається через рух, пісні, спілкування, розвиваючи когнитивні, сенсорно-рухові здібності та соціальні навички у діточок. Через гру діти весело та цікаво засвоюють нову лексику.

Заняття для дітей 5-6 років (підготовка до школи) складається з мікса декількох базових програм за підручниками «Super Minds», «Islands» та «Oxford Phonics World», які допомагають дошкільнятам не тільки збільшити свою лексику, а й навчитися читати, писати англійською мовою, спілкуватися, готують малюків до школи.

Школярі с 1-6 клас навчаються за «Power Up»- це заняття, які спрямовані не тільки на вдосконалення лексики, а й на колективну роботу, розвиток соціальних навичок, когнитивних здібностей. Діти виконують різні практичні завдання, проходять тести, багато спілкуються. Педагог допомагає виковувати домащнє завдання, якщо є проблеми з предмета у школі.

Як бачите, наші заняття дуже насичені та продуктивні!

Чекаємо вас!
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше пробне заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Оберіть локацію, яка Вас цікавить
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda