Підготовка до школи
Для дітей від 5 до 6 років
Рано чи пізно в кожної дитини та її батьків виникає питання підготовки до школи. Це досить важливий етап у житті, тому що від нього залежить подальший розвиток та успіх малюка в освоєнні знань.

Звісно сучасна навчальна програма початкової школи досить насичена і тому малюки повинні йти до неї бажано вміючи читати, висловлювати свою думку, мати невелике уявлення про навколишній світ тощо. Але не слід забувати й про психологічну підготовку: дитина повинна вміти поводити себе у колективі, вміти знаходити спільну думку, грати у колективні ігри, бути відкритою до спілкування.

Ми навчимо не тільки читати, писати і рахувати, але головному: мислити, запам'ятовувати і вірити в себе. Навчимо дітей дружити з навчанням, показати, як це цікаво і захоплююче, щоб школа стала для них другою домівкою.

У нашому клубі заняття з підготовки до школи триває як 60 хвилин (30 хвилин розвиток мовлення+грамота +30 хвилин математика, логіка, мислення, увага), так і 90 хвилин з 30-ти хвилинним блоком англійської мови або ейдетики.Наші програми включають в себе найкращі методики раннього розвитку, цікаві розробки провідних педагогів, авторські посібники педагогів нашого клубу.
Заняття з підготовки до школи проводяться українською мовою 2 рази на тиждень.

В групі 7 дітей.

Вартість 60 хв.- 1300 грн на місяць, 90 хв.-1700 грн на місяць.

Чекаємо нових айдаяшек у нас на заняттях.
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda