У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам'ятати його. Для дітей це величезний стрес.

Ейдетика - від грецького слова «ейдос» - образ, це комплекс методик для розвитку пам'яті та образного мислення, які допомагають розвивати творчі здібності, креативність, тренують пам'ять, увагу і кмітливість дітей. Це нестандартний підхід до вирішення завдань.
Ейдетика це:
  • Розвиток слухової і зорової уваги;
  • Навички успішного запам'ятовування і вміння працювати з інформацією;
  • Активізація роботи правої півкулі мозку, розвиток інтуїції;
  • Вміння розуміти свої емоції, керувати ними, а також розуміння емоцій іншої людини;
  • Розвиток креативного нестандартного мислення.
Чи не напружуючись, в ігровій формі, дитина швидко запам'ятає послідовності слів в необмежених обсягах, вірші, обличчя та імена, дати і числа і т.д. Засвоївши систему ейдетики, у дітей більше не виникне проблем з запам'ятовуванням віршів, чисел, текстів, нової лексики. Особливо це важливо для дошкільнят в ході підготовки до нового етапу життя.

Метод ейдетики має одну дуже важливу перевагу – інформація запам'ятовується без будь-яких зусиль. Це схоже не на шкільний урок, а на веселу гру. Дитині не потрібно намагатися, напружувати свій мозок, це тільки шкодить.

Наприклад:

Дитина розучує цифри, які складно запам'ятати з першого разу. Але якщо ми підключимо зорові образи, буде легше: два - гусак, вісім - окуляри, дев'ять - повітряна кулька і так далі. Те ж саме метод ейдетики дозволяє зробити з буквами.

Ейдетика для дітей, може стати відмінною основою і прекрасною підготовкою до школи і дорослому житті, подумайте про це.
Заняття проходять в групі 1 раз на тиждень. Тривалість 90 хвилин.

Вартість 1200 грн на місяць.
Приватний дитячий садок "Ай да Я!" є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів

Зростаємо пізнаваючи, навчаємося граючи
Наші контакти
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Записатися на перше заняття
Залиште свої контакті дані, щоб наші адміністратори змогли з Вами зв'язатись
Натискаючи на кнопку "Залишити заявку", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Close
Напишіть або зателефонуйте нам
Viber
Messenger
Phone
Made on
Tilda